News


Zapraszamy na imprezy podczas wakacji 2016!

Gramy dla Was w piątki i soboty, a także w dodatkowych terminach - będziemy informować na bieżąco!
W weekendy dwa parkiety taneczne!
29lip
30lip
Best on tour - Destination Ibiza
Vehikuł Czasu Skorzęcin zaprasza na weekend w ramach projektu "Klub Best on tour - Destination Ibiza". Gramy dla Was w najbliższy piątek oraz sobotę.

Start imprez w klubie - 21.00!

"Klub Best on tour - Destination Ibiza" to projekt imprez, które mają być odzwierciedleniem dobrej zabawy w najlepszych klubach Ibizy. Goście Klub Best Września oraz Vehikuł Czasu Skorzęcin mają szansę wziąc udział w zabawie z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania - m.in. trzy wycieczki na Ibizę jeszcze pozostały do rozdania.

Aby wziąć udział w konkursie DOŁĄCZ już teraz do tego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/782714171832770/ oraz:
★ Na stronie wydarzenia umieść dowolne zdjęcie pasujące do tematyki (może to być fotka z klubu Best / Vehikuł Czasu Skorzęcin, Twoje wspomnienia z wakacji, zdjęcie nawiązujące do Ibizy),
Dodaj hasło w tej tematyce (nie musi być rymowane)
Odbierz kupon w Klubie Best Września / Vehikuł Czasu Skorzęcin podczas imprezy i pozbieraj pieczątki, aby odebrać gwarantowane nagrody.

Pełen regulamin projektu "Klub Best on tour - Destination Ibiza"

WAŻNE - pieczątki w ramach projektu "Klub Best on tour" będą przyznawane w klubie Vehikuł Czasu Skorzęcin przez cały miesiąc lipiec za wyjątkiem imprezy w ostatnią sobotę (30.07).
Finał lipca na imprezie w Klub Best Września w sobotę 30.07!

  • Wstęp na imprezy tylko dla osób pełnoletnich!

  • Rezerwacje pod numerem telefonu 608 44 77 71